Hotelieri

HOTEL NARTEL

6Pjesë e suksesit tonë është edhe Hotel Nartel që ndodhet në qytetin e Prishtinë, afër stacionit kryesor të autobusëve dhe rreth 10min distance ecjeje nga qendra e qytetit. Ky hotel është një destinacion luksoz me katër yje – një qendër që ju mundëson të ndjeni atë shpirtin konterporar. Hoteli ofron internet wireless falas dhe dhoma me ajër të kondicionuar. Dhomat janë me hapësirë te bollshme dhe kanë televizor kabllor, një minibar, dhe një banjo private. Hotel Nartel ofron një bar dhe një restorant ku shërbehet kuzhine ndërkombëtare. Gjithashtu ofrohet edhe parkim privat për klientët e hotelit.

Për më shumë vizitoni faqen e www.hotelnartel.com